Apartament 2+1 me qera!

Kodi i Njoftimit: #3343      Data e Njoftimit: 05.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ështe 2+1, 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire administruar, i pajisur dhe me vend parkimi. Jepet me qera i mobiluar. Orientim jug-lindje. Zona eshte shume e mire dhe aktive. Cmimi eshte 400 euro, i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: DH041119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar