Apartament 18 euro me qira ne plazh Golemit

Kodi i Njoftimit: #3095      Data e Njoftimit: 06.06.2020

Marjo   (#NAR466)

  persinguni@gmail.com

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 dhe ballkon siperfaqe 70 m2 kati 8 me ashensor  i mobiluar me kushte shume luksoze . 4 krevate guzhine gatimi sobe gatimi frigorifer kondicioner tv wifi uje 24 ore. Per prenotime tel . Jepet me qera ne vere .
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar