Apartament 1+1 në Shitje, në Don Bosko

Kodi i Njoftimit: #1531      Data e Njoftimit: 20.01.2018
Në zonën e Don Boskos, pranë pallateve të arabit, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 57 m2. Apartamenti ka një ballkon dhe ndodhet në katin e 5-të të godinës. Godina është e pajisur me ashensor.
Çmimi : 39.900 Euro (700 Euro/m2)
Kontaktoni në 0697325537 për më shumë detaje
Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar