Apartament 1+1 me qera te Rr. Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #3361      Data e Njoftimit: 11.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet te Rruga e Elbasanit prane Higjenes, eshte 1+1, 70m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. I mobiluar ne menyre bashkohore, dhe i pajisur me kondicioner. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mire administruar. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te lutur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: AZ111119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar