Njoftime.NET

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #2906      Data e Njoftimit: 11.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. "Him Kolli". Ndodhet ne katin 0, pallat i ri. Ka siperfaqe 80m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande. Eshte i mobiluar me kushtet e domosdoshme, dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ120718-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar