Njoftime.NET

Apartament 1+1 me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #1282      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. “Nikolla Tupe”. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor dhe nje siguri maksimale te zones ku ndodhet. Ka siperfaqe 90 m2, te organizuar ne 1 shoxhorno bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me tende dielli. Eshte mobiluar ne menyre bashkohore, i pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne kushte shume te mire. Per detaje dhe viziten ne ambientet e apartamentit na kontaktoni!

Property ID : DH041217-01
http://homeplus.al/property/apartament-11-me-qera-ne-bllok/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar