Njoftime.NET

Ambjent Biznesi me qera!

Kodi i Njoftimit: #3347      Data e Njoftimit: 06.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti Aktualisht eshte Bar-Piceri, eshte 100 m2, i organizuar ne dy kate: Kati i pare eshte 60.5 m2 ndersa Kati i dyte eshte 40.2 m2. Ndodhet ne pozicion shume te pershtatshem per Aktivitete te ndryshme biznesi. Zona eshte shume aktive dhe e frekuentuar. Ambjenti eshte i arreduar shume bukur dhe me orendi shume cilesore. Eshte Ambjent i pershtatshem per te gjitha grupmoshat. Cmimi eshte 600 euro, i negociueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM051119-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar