Ambjent Biznesi me qera!

Kodi i Njoftimit: #3328      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Ambjenti ndodhet prane Rruges se "Laknasit" ne Autostrade. Ështe 1000 m2 dhe ndodhet ne katin trete te ndeerteses. Ështe i pajisur me Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Ndodhet ne pozicion shume te pershtatshem per aktivitet Biznesi si Fabrike, Depo, Magazine, Prodhim produktesh te ndryshme etj. Per te gjithe ju nevojitet Ambjent me i madh , kemi te disponueshem dhe katin 4 , si dhe bodrumin, me po te njejtat parametra. Cmimi eshte 3 euro m2, i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM251019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar