Njoftime.NET

Ambient zyre me qera ne Qender!

Kodi i Njoftimit: #2571      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient zyre ne Qender. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri shume mire i administruar. Ka siperfaqe te bollshme prej 160m2 qe organizohen ne 5 ndarje, 1 ambient kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte mirembajtur, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Vendndodhja ne qender dhe siperfaqa e bollshme e bejne te pershtatshem dhe funksional per zyra, klinike, qender estetike, qender kursesh etj. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ121018-01
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar