Njoftime.NET

Ambient per zyre me qera prane Presidences!

Kodi i Njoftimit: #1292      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per zyre prane zones se Presidences. Ambienti eshte apartament ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne ambinet jane kryer punime te reja cilesore. Ka siperfaqe 129 m2 me hapesira te bollshme dhe pershtatshme per sherbime te ndryshme biznesi. Eshte i organizuar ne 4 ndarje, 1 salle e madhe me ambient kuzhine, 2 tualete me dritare. Ambientet jane te shtruara me parket laminat, te pajisura me sistem kondicionimi, dritare te pajisura me grila. Ndodhet buze rruge kryesore ne zone elitare te Tiranes. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN061217-01
http://homeplus.al/property/ambient-zyre-prane-presidences/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar