Njoftime.NET

Ambient per zyra me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2954      Data e Njoftimit: 25.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera zyre ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambiente te ndara, 1 aneks, 2 ballkone, 1 korridor dhe 2 tualete. Zyrat jane te mirembajtura dhe kushte bashkekohore. Te pajisura me sistem kondicionimi, ambient te vecante per mbledhje apo takime. E lokalizuar ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Ambienti eshte i disponueshem ne fund te Majit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ240419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar