Njoftime.NET

Ambient per zyra me qera prane Rr. Mine Peza!

Kodi i Njoftimit: #1789      Data e Njoftimit: 13.02.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepen me qera ambiente te pershtatshme per zyra ne nje godine private me akses te vecante ne Rr. Mine Peza. Ambientet jane te rikonstruktuara, kane hapesire rreth 48 m2 dhe jane te organizuara ne 2 ndarje dhe 1 tualet. Hapesira eshte funksionale dhe e pershtatshme. Me mundesi parkimi. Na kontaktoni per viziten ne prone!

Property ID : DH090218-02
http://homeplus.al/property/ambient-per-zyra-me-qera-prane-rr-mine-peza/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar