Njoftime.NET

Ambient per zyra me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #3145      Data e Njoftimit: 24.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per zyra tek rruga Janos Hunyadi ne zonen e Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 103 m2 te organizuar ne 3 ndarje dhe 1 tualet. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me kamera sigurie, dritaret me grila, 1 kuzhine te dedikuar per punonjesit. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e populluar dhe e frekuentuar. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: call center, estetike, zyre noteriale etj. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ170717-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar