Ambient me qera per Zyra ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #3297      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Ambjenti eshte 3+1, 126 m2, ndodhet ne katin e trete te nderteses. Eshte i perbere nga 3 Ambjente, 2 tualete, 1 Ballkon. I shtruar me Parket dhe i pajisur me kondicioner. Eshte ne pozicion shume te pershtatshem per zyre apo aktivitete te tjera Biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: AZ221019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar