Njoftime.NET

Ambient Kopshti me qera tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #3126      Data e Njoftimit: 05.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per kopesht tek zona e Astirit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me siperfaqe prej 269 m2. Eshte i organizuar ne 7 ndarje funksionale te cilat sherbejne si: dhoma gjumi, dhome ngrenie, dhoma per aktivitet e ndryshme gjate dites dhe zhvillimin e mesimit, 2 tualete ku njeri eshte per femijet dhe tjetri per personelin. Ambienti posedon te gjitha pajisjet e nevojshme per te zhvilluar biznesin pasi ka sherbyer si kopesht privat. I shtruar i gjithi me parket, muret jane te piktuara me figura ose shkrime te ndryshme dhe hapesirat e bollshme nuk mungojne. Vila ne te cilen eshte pozicionuar te jep mundesine e zgjerimit te aktivitetit sipas deshires pasi mund te shfrytezohen dhe katet e tjera. Gjithashtu ofrohet mundesia e parkimit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ050819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar