Njoftime.NET

Ambient komercial per shitje tek Rruga e Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #2943      Data e Njoftimit: 23.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ambient komercial perballe 7 xhuxhave, rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 100 m2 me perberje 1 hapesire boshe (open space),1 tualet dhe 1 verande. Eshte i pajisur me fasade xhami ku mund te reklamohet biznesi juaj. Momentalisht ambienti sherben si palester, por eshte shume e pershtatshme dhe per aktivitete te ndryshme biznesi si: kopesht, market, lokal etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF230419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar