Njoftime.NET

Ambient komercial per shitje tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #2949      Data e Njoftimit: 24.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ambient komercial tek Myslymi Shyri. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 370 m2 dhe lartesi 2.30 m. Ka hapesire te bollshme dhe shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. E pozicionuar buze rruge dhe i pajisur dokumentacion te rregullt pronesie. Ambienti eshte i perbere nga 1 hapesire boshe (open space) si dhe akses hyrje-dalje nga dy ane. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF240419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar