Njoftime.NET

Ambient komercial per shitje prane Hipotekes!

Kodi i Njoftimit: #2832      Data e Njoftimit: 25.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ambient komercial prane Hipotekes. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka siperfaqe 123.39 m2. Zona eshte mjaft e frekuentuar. I pajisur me hipoteke dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Mundesohet dhe bashkimi me ambientin ngjitur sipas kerkesave te klientit. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : EM210319-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar