Njoftime.NET

Ambient komercial per shitje ne Laprake!

Kodi i Njoftimit: #2877      Data e Njoftimit: 03.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksional per shume aktivitete si: call center, showroom, zyra etj. Momentalisht eshte 1 ambient (open space) dhe 1 apartament, por do te bashkohen per tu bere nje i vetem. I pajisur me fasade xhami e cila ndihmon ne reklamimin e aktivitetit tuaj. Zona eshte mjaft e populluar dhe i pozicionuar ne rruge kryesore. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje te tjera dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM020419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar