Njoftime.NET

Ambient komercial per qera tek Rruga e Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #3016      Data e Njoftimit: 20.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 180 m2 me perberje 1 hapesire boshe (open space) dhe1 tualet. Shume i pershtatshem per aktivetete te ndryshme biznesi si: banke, dyqan, poste etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ200519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar