Njoftime.NET

Ambient komercial per qera tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3049      Data e Njoftimit: 07.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe 135 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarje, 1 korridor dhe 2 tualete. I pajisur me sistem kondicionimi dhe fasade xhami nga ku mund te reklamohet dukshem biznesi juaj. Ka akses hyrje-dalje nga 2 ane me mundesi ndarje ne dy pjese. Shume i pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: call center, qender kursesh, estetike, zyra etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!
Id e prones : AZ060619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar