Njoftime.NET

Ambient komercial per qera prane Hipotekes!

Kodi i Njoftimit: #2820      Data e Njoftimit: 22.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial prane Hipotekes. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka siperfaqe 216 m2 (open space), me perberje 1 tualet. Ndodhet prane rruges kryesore nga ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznestit. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per aktivitete te ndryshme biznesi si: lokal, market, palester, zyra, qender kursesh etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : EM210319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar