Njoftime.NET

Ambient komercial me qera tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #2840      Data e Njoftimit: 26.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial tek Astiri. Ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 230 m2, i organizuar ne 3 ndarje. Hapesirat jane te bollshme, funksionale dhe shume mire te organizuara. Ndodhet ne zone te preferuar. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!


Id e prones : DB210319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar