Njoftime.NET

Ambient komercial me qera tek rruga "Him Kolli"!

Kodi i Njoftimit: #2859      Data e Njoftimit: 29.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696122646

  0696122646

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial tek rruga "Him Kolli". Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 1 korridor nderlidhes dhe 2 tualete. Pozicionuar me orientim nga Lindja. Ambienti eshte me ndricim natyral, i pajisur me sistem kondicionimi. Zona eshte e populluar dhe e aksesueshme per biznes. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, call center, qender kursesh etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM280319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar