Njoftime.NET

Ambient komercial me qera tek Rruga e Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #2928      Data e Njoftimit: 18.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial ne fillim te rruges se Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 0 shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe 46 m2 me perberje 1 hapesire boshe (open space) dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami ku mund te reklamohet biznesi juaj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF170419-02
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar