Njoftime.NET

Ambient komercial me qera tek Ministria e Mjedisit!

Kodi i Njoftimit: #3142      Data e Njoftimit: 23.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial tek Ministria e Mjedisit. Ambienti ndodhet ne katin 0 shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 120 m2 dhe ka ne perberje nje hapesire boshe (open space) dhe 1 tualet. Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami ku mund te reklamoni dukshem biznesin tuaj. Eshte i pajisur me qepena dhe me lartesi prej 4 m. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ230819-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar