Njoftime.NET

Ambient komercial me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3004      Data e Njoftimit: 16.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient biznesi prane shkolles "11 Janari". Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 138 m2. Eshte i perbere ne 4 ndarje, ku cdo ndarje ka nga 1 tualet dhe 2 ballkone. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire, i shtruar ne pllake dhe parket, i pajisur me sistem kondicionimi. Shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: qender masazhe, estetik, call center, qender kursesh etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ150519-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar