Njoftime.NET

Ambient komercial me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2837      Data e Njoftimit: 25.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Bllokut. Ndodhet në kat te 2-te me sipërfaqe totale prej 175 m2. Ambienti eshte open space dhe ka akses hyrje-dalje ne dy ane. Ndodhet pranë rrugës kryesore me lartësi 2.7 m, gjeresi 10 m dhe gjatesi 18 m. I përshtatshem për shërbime ose aktivitete të ndryshme biznesi. Për më shumë detaje ose për të vizituar pronën tonë na kontaktoni!


Id e prones : BS250319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar