Njoftime.NET

Ambient komercial me qera prane Liqenit te Thate!

Kodi i Njoftimit: #2784      Data e Njoftimit: 07.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial prane Liqenit te Thate. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka siperfaqe 70 m2 (open space), me perberje 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme, prane rruges kryesore nga ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznestit. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per aktivitete te ndryshme biznesi si: klinike dentare, zyra, qender kursesh etj. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ060319-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar