Njoftime.NET

Ambient komercial me qera ne zonen e Ali Demit!

Kodi i Njoftimit: #1481      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697303

  0696697303

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial prane fushes se Ali Demit. Ambienti eshte me siprfaqe 123 m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra, dyqane apo aktivitete te tjera. Ambienti eshte ne kat zero, eshte i shtruar me pllaka, ka ndricim te bollshem natyral dhe ofron mundesi parkimi. I pajisur me linje 3 fazore energjie. Ka dy tualete. Per viziten ne prone na kontaktoni!


Property ID : BH090118-01
http://homeplus.al/property/ambient-komercial-me-qera-ne-zonen-e-ali-demit/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar