Njoftime.NET

Ambient komercial me qera ne Rr. Hoxha Tahsim!

Kodi i Njoftimit: #2722      Data e Njoftimit: 15.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial ne Rr. "Hoxha Tahsim". Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate me siperfaqe totale 100m2. Ambienti eshte i pajisur me shkalle te brendshme dhe fasade xhami te jashtem ne te dy katet ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznesit. Secili kat eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Hapesirat e bollshme dhe pozicionimi ne rruge kryesore e ben te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME120219-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar