Njoftime.NET

Ambient komercal per qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3038      Data e Njoftimit: 30.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient komercial ne nje nga zonat me te preferuara, tek Blloku. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale me siperfaqe 270 m2. Eshte i organizuar ne 6 ndarje, 1 holl te madh, 2 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje dhe fasade xhami ne nje nga ndarjet. Ne cmim perfshihen vend parkimi per 2 automjete dhe taksat. Shume i pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, qender kursesh etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ290519-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar