Njoftime.NET

Ambient biznesi ne shitje prane Komunes se Parisit!

Kodi i Njoftimit: #3151      Data e Njoftimit: 31.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ambient biznesi tek mbikalimi i Kodres se Diellit. Ambienti ndodhet ne kat 0 ne rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 290 m2 te organizuar ne 8 ndarje, 3 tualete me dushe dhe 1 hapesire prej 90 m2 e cila sherben si magazine. Ambienti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe investimet kapin vleren prej 40.000 euro. I pajisur me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Momentalisht sherben si estetike dhe qeraja ne ate zone arrin ne 1200-1500 euro/per muaj. Shitet bashke me biznesin per arsye emigrimi. Cmimi i arsyeshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN310819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar