Njoftime.NET

Ambient biznesi me qera tek Rruga e Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #2930      Data e Njoftimit: 19.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient biznesi tek rruga e Elbasanit, shume prane rruges kryesore. Ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 80 m2. Ambienti eshte i ndare ne dy kate ne formen e duplexit me shkalle druri nga brenda dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami ku mund te reklamohet biznesi juaj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF180419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar