Njoftime.NET

Ambient biznesi me qera tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3047      Data e Njoftimit: 07.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepen me qera 2 ambiente biznesi ne zonen e Myslym Shyrit. Ambientet ndodhen ne katin -1 me pamje nga rruga kryesore. Te dy ambientet kane siperfaqe prej 55 m2 te organizuar ne 1 hapesire boshe dhe 1 tualet. Ofrohet mundesia e bashkimit te 2 ambienteve ne nje te vetem. I pajisur me fasade xhami dhe te peshtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: butik, agjensi turistike, dyqan etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!


Id e prones : AZ070619-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar