Njoftime.NET

Ambient biznesi me qera prane Drejtorise se Policise!

Kodi i Njoftimit: #2618      Data e Njoftimit: 05.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient biznesi ne zone mjaft te preferuar dhe elitare. Ambienti ka siperfaqe 80 m2, ndodhet ne kat te dyte dhe eshte i pajisur me fasade xhami. Ambienti ka planimetri te hapur dhe eshte mjaft i pershtatshem per zyra, dyqane, studio, palester apo aktivitete te tjera. Ne perberje te tij jane edhe dy tualete. I lokalizuar ne rruge kryesore, me ndricim natyral dhe i shtruar ne parket. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni.

Id e prones : AZ031218-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar