2012 VW Scirocco

Kodi i Njoftimit: #3944      Data e Njoftimit: 08.07.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2012

Marka: Volkswagen

Modeli: Golf 5

Kilometrazhi: 150000

Lloji i karburantit: Benzinë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 11.2021

Çmimi: 10000 Euro


VW Scirocco, viti 2012, benzin, kambio tiptronik, 149000 km origjinale, me ABT bodykit origjinale, kiti marmitash ABT origjinale me kater dalje, hapet dhe ndizet pa celes me start stop, climatronic me dy zona  baxho me xhama, dvd, navigator, sd card, bluetooth, telefon, multimedia me ekran te madhe, sensor parkimi dhe kamera per mbrapa, timon multifunksional, marshe ne timon, cruise control, sendile lekure, sendile para eshte me elektrik dhe me ngrohje, fener xenon, larje fenerash, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, kater goma te reja, xhamat jane me qese me certificate, eshte full option, gjendje shume te mire dhe shume sportive, nuk ka nevoj asnje lloje sherbimi, me targa shqiptare, letrat jane deri ne nentor 2021. Cmimi  10000 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar