2012 BMW X5 3.5d

Kodi i Njoftimit: #4203      Data e Njoftimit: 08.07.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2012

Marka: BMW

Modeli: X5

Kilometrazhi: 209000

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 05.2022

Çmimi: 17900 Lekë


BMW X5 3.5d, viti 2012, me motor 2999cc, nuk e kap taksa luksi, me nafte, shume sportive, kambio automatik, 209000 km orijinal, climatronic me dy zone, me start stop, baxho, tavan panoramik, telefon, bluetooth, dvd, multimedia me ekran te madhe, kamera parkimi, sensor parkimi para dhe mbrapa, timon multifunksional, sendile lekure dhe me memorje, sendile me ngrohje, dyert mbyllet me vakum, kater xhama me elektrik, disqe alumini, kater goma te reja, larje fenerash, full option, gjendje shume te mire, nuk ka nevoj asnje lloj sherbimi, letrat jane deri ne maj 2022, cmimi i diskutueshem. Cmimi 17900 euro
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar