2011 VW Touareg 3.0 tdi bluemotion

Kodi i Njoftimit: #3948      Data e Njoftimit: 08.07.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2011

Marka: Volkswagen

Modeli: Tuareg

Kilometrazhi: 141000

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2021

Çmimi: 17900 Euro


VW Touareg 3.0 tdi bluemotion, viti 2011, nafte, kambio automatik, 141000 km origjinale, climatronic me dy zona, dvd, navigator, bluetooth, telefon, multimedia me ekran te madhe, sensor parkimi para dhe mbrapa, kamera per mbrapa, timon multifunksional, cruise control, sendile lekure, sendilet jane me elektrik dhe me ngrohje, fener xenon, larje fenerash, kater xhama dhe pasqyra me elektrik, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, kater goma te reja, eshte full option, gjendje shume te mire, nuk ka nevoj asnje lloje sherbimi, me targa shqiptare, letrat jane deri ne dhjetor 2021. Cmimi 17900 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar