2011 Mercedes Benz Sprinter 515 cdi

Kodi i Njoftimit: #3758      Data e Njoftimit: 20.02.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2011

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: Sprinter

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa të huaja

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2022

Çmimi: 25000 Euro


Mercedes Benz Sprinter 515 cdi, viti 2011, nafte, me motor e re, kambio manuale, 19+1 vende, me dy kondicioner, kondicioner tavani eshte dopio motor, salloni eshte bere e re dhe pa perdorur me qese, me sendile lekure me dy ngjyre, cdo sendile ka karikues celulari, xhamat jane me perde, dera ansore eshte automatik me dy pyes, gomat jane e re, gjendje shume te mire, dogana eshte paguar gati eshte per targa, cmimi i diskutueshem. Cmimi 25000 euro.
Cel: + 355 67 2061706    
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar