2011 Ford Kuga 2.0 tdci

Kodi i Njoftimit: #3949      Data e Njoftimit: 08.07.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2011

Marka: Ford

Modeli: Tjetër

Kilometrazhi: 183000

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2021

Çmimi: 8800 Euro


Ford Kuga 2.0 tdci, viti 2011, nafte, 183000 km, kambio manuel, climatronic me dy zona, cruise control, bluetooth, aux, telefon, timon multifunksion, kater xhama dhe pasqyra me elektrik, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, gjendje shume te mire, nuk ka nevoj asnje lloje sherbimi, me targa shqiptare, letrat e ka deri ne dhjetor 2021, cmimi i diskutueshem. Cmimi 8800 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar