2010 VW Golf 6 1.6 tdi bluemotion

Kodi i Njoftimit: #3974      Data e Njoftimit: 20.02.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2021

Marka: Volkswagen

Modeli: Golf 5

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 08.2021

Çmimi: 6200 Euro


VW Golf 6 1.6 tdi bluemotion, viti 2010, nafte, kambio manuale, 232000 km, me start stop, climatronic me dy zona, dvd, navigator, sd card, bluetooth, telefon, multimedia me ekran te madhe, timon multifunksional, cruise control, sendile para eshte me ngrohje, fener xenon, larje fenerash, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, kater goma te reja, xhamat i zi jane origjinale, me dy celesa, gjendje shume te mire, nuk ka nevoj asnje lloje sherbimi, me targa shqiptare, letrat jane deri ne gusht 2021. Cmimi 6200 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar