2008 Mercedes Benz Sprinter 315 cdi

Kodi i Njoftimit: #3659      Data e Njoftimit: 16.04.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2008

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: Sprinter

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa të huaja

Data e mbarimit të kolaudimit: 01.2021

Çmimi: 13500 Euro


Mercedes Benz Sprinter 315 cdi, viti 2008, nafte, 450000 km, kambio manuale, 17+1 vende, me dy kondicioner, kondicioner tavani eshte me dopio motor, salloni me sendile lekure me ngjyre zeze, xhamat jane me perde, dera ansore eshte automatik, gomat jane e re, gjendje shume te mire, dogana eshte paguar dhe gati eshte per targa, cmimi i diskutueshem. Cmimi 13500 euro.
Cel: + 355 67 2061706

 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar