2008 Mercedes Benz E 220 cdi Evo

Kodi i Njoftimit: #4112      Data e Njoftimit: 08.07.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2008

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E-Class

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2021

Çmimi: 5000 Euro


Mercedes Benz E 220 cdi Evo, viti 2008, 308000 km, automatik, cruise control, climatronic me dy zona, baxho, navigator, multimedia me ekran te madhe, dvd, aux, telefon, timon multifunksion, ngrohje sendile, sendilet jane me korrent, disqe alumini, sensor parkimi para dhe mbrapa, kater xhama elektrike, sensor shiu dhe drita, gjendje shume te mire, me targa, letrat jane deri ne dhjetor 2021. Cmimi 5000 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar