2008 Mercedes Benz C 320 cdi Avantgarde 4 matic

Kodi i Njoftimit: #4294      Data e Njoftimit: 08.07.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2008

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C-Class

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2021

Çmimi: 7700 Euro


SHITET
Mercedes Benz C 320 cdi Avantgarde, 4 matic, viti 2008, me motor 3000 nafte, 245000 km, kambio automatik, climatronic me dy zona, dvd, navigator, telefon, bluetooh, aux, multimedia me ekran te madhe, timon multifunksion, sendile lekure me ngjyre zeze, sendile me korrent, sendile ngrohje, disqe alumini, fener xenon, sensor parkimi para dhe mbrapa, kater xhama me dhe pasqyrat me elektrik, pasqyrat jane me palosje elektrike, sensor shiu dhe drita, eshte full option, gjendje shume te mire, me targa shqiptare, letrat e ka deri ne dhjetor 2021, nuk e kap takse luksi, mundet ndrrimi me E class evo, cmimi i diskutueshem. Cmimi 7700 euro.
Cel: + 355 67 2061706
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar