2008 BMW X3 2.0d

Kodi i Njoftimit: #3862      Data e Njoftimit: 28.03.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2008

Marka: BMW

Modeli: X3

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 08.2021

Çmimi: 6000 Lekë


BMW X3 2.0d, viti 2008, nafte, kambio automatik, 220000 km, climatronic, sensor parkimi para dhe mbrapa, timon multifunksional, cruise control, sendile me ngrohje, kater xhama me elektrik, fener xenon, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, gjendje shume te mire, me targa shqiptare, letrat jane deri ne gusht 2021. Cmimi  6000 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar