2007 VW Passat 2.0 tdi

Kodi i Njoftimit: #4130      Data e Njoftimit: 16.04.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2007

Marka: Volkswagen

Modeli: Passat

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 01.2021

Mund të ndërrohet

Çmimi: 3600 Euro


VW Passat 2.0 tdi, viti 2007, nafte, 236000 km, kambio manuale, sistem multimedia me ekran te madhe, navigatori, dvd, usb, bluetooth, telefon, timon multifunksional, cruise control, climatronic me dy zona, sendile lekure, ngrohje sendile, sensor parkimi para dhe mbrapa, disqe alumini, gomat te reja, xhamat jane me erresire, me targa, letrat jane mbaruar, cmimi i diskutueshem. Cmimi 3600 euro.
Cel: + 355 67 2061706
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar