2007 BMW 730d

Kodi i Njoftimit: #3546      Data e Njoftimit: 26.08.2020

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2007

Marka: BMW

Modeli: 7 Series

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 02.2021

Çmimi: 5500 Euro


SHITET
BMW 730d, viti 2007, nafte, kambio automatik, 348000 km orijinal, climatronic me dy zona  baxho, dvd, navigator, bluetooth, telefon origjinale para dhe mbrapa, multimedia me ekran te madhe, sensor parkimi para dhe mbrapa, timon multifunksional dhe levizje me elektrik, marshe ne timon, cruise control, sendile lekure para me ngrohje, me memorje dhe me shume funksione elektrike, sendile mbrapa eshte me ngrohje, kater xhama me elektrik, perde me elektrik per xhamat ansore dhe xhama mbrapa,  pasqyra me palosje elektrike, fener xenon, larje fenerash, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, larje fenerash, me option etj, eshte full option, me dy celsa, gjendje shume te mire, nuk ka nevoj sherbimi, me terga shqiptare, letrat jane deri ne shkurt 2021. Cmimi  5500 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar