2004 Volvo V50 2.4i Benzin+Gaz

Kodi i Njoftimit: #3566      Data e Njoftimit: 08.07.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2004

Marka: Volvo

Modeli: Tjetër

Kilometrazhi: 260000

Lloji i karburantit: Benzinë & Gaz

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 10.2021

Çmimi: 3500 Euro


Volvo V 50, 2.4i me version 170 kf, benzin+gaz, viti dhjetor 2004, 260000 km, kambio manuel, climatronic me dy zona, cruise control, timon multifunksion, kater xhama dhe pasqyra me elektrik, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, eshte shume ekonomik, gjendje shume te mire, eshte bere cdo lloje sherbimi (kit freksioni, kembe motori, vaj filtra etj), me targa shqiptare, letrat e ka deri ne tetor 2021, cmimi i diskutueshem. Cmimi 3500 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar