2004 Volvo V50 2.4i

Kodi i Njoftimit: #3566      Data e Njoftimit: 13.10.2020

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2004

Marka: Volvo

Modeli: Tjetër

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Benzinë & Gaz

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 11.2020

Çmimi: 3900 Euro


Volvo V 50, 2.4i me version 175 kf, benzin+gaz, viti dhjetor 2004, 240000 km, kambio manuel, climatronic me dy zona, cruise control, timon multifunksion, kater xhama dhe pasqyra me elektrik, sensor shiu dhe drita, disqe alumini, eshte shume ekonomik, gjendje shume te mire, me targa shqiptare, letrat e ka deri ne tetor 2021, Cmimi 3900 euro.
Cel: + 355 67 2061706
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar